HEPSİ GRUBU

Yasemin,Eren,Cemre,Gülçin

AnasayfaPortalliGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

bu forum çakma yha !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
özenti
Misafir

MesajKonu: bu forum çakma yha !   Ptsi Ekim 13, 2008 12:26 am

ben çüş diom başkada bişi demiom yha !ben irem çok seviğim bir sitenin admini bana melis die bir arkisinin sitesini verdi onu ararken bu siteyi buldum !stili aynı !ayrıca casmin_melis de çakma !çünkü o sitenin eski admininin nicki casmin di !bu sitedeki mavi melek cemre fln hep o siteden alıntı !bu sitenin admini kesinlikle iyi biri o yüsden 2.uyarıya gerek kalmadan hemen değiştir !
casmin_melis

MesajKonu: Geri: bu forum çakma yha !   Ptsi Şub. 15, 2010 12:20 am

bn csmn melis sana çk önmli şelr sölicm bölce blip blmeden konuşmamaı örenrsn ilk olrak bi admnn sana bi site tvsie ettiini söledn o sitenn admini benimm!tvsiye edilen sitenn admini yni melis nm!o admn de ece1biz eceyle ii arkiiz ve u yüsden o ecenn sitesini brbr kusduk ordaki nickim de buydu!bu sitee glnce u sitnn kurucusu da anm knkmdr bu sitwei de onla brbr kudk bu site de bnmki de çkma diil!kısacası ne casmin_melis çkma!ne de sitelerdn biri çkma!blip bilmdn konuşma gherizeklı gıck ettn ln bni snn kimswee lf sokmaa (blp blmdn)hkkın yoq ankladınmı kıt beyinli??
Kullanıcı profilini gör http://hepsigirl.yourme.net

bu forum çakma yha !
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akvaryum Balık Beyaz Benek Hastalığı
» Dame Chocolate